Červen 2009

Sayori Wakaba galerie 1

27. června 2009 v 20:37 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - obrázky
moc jich není a jak vidíte tak je většinou na obrázkách se svou nej kámoškou Yuki ^^


Shizuka Hio

27. června 2009 v 19:31 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy
Shizuka Hiou (绯桜闲, Hiō Shizuka) V pureblood upír kteří bit Zero Kiryu; i její kolegové upíři jsou nesví kolem ní. Ta se nazývá "Madly Blooming princezna" její kolegové upíry. A otrok koho ona milovala (bývalé lidské upír, mylně klasifikovány podle Hunter sdružení jako Level E) byla přiřazena k usmrcení a Kiryu upír lovec.
Když její snoubenec Rido Kuran zjistil, že byla v lásce s Levelem D (bývalý lidská) upírem, on kontaktoval Kiryu rodiny zabít ho, řka: byl Level E. Shizuka se hněvá na tuto akci.
Rozčílená a mstivá, zaútočila na Kiryu rodinu, zabila Zerovy a Ichiruovi rodiče, pak zero přeměnila v upíra, a vzala Zerovo dvojče, Ichiru Kiryu, se jí věnoval jako služebník.
Shizukina krev může zabránit Zerovi od pádu na úrovni E, a tak Yuuki Cross riskovala svůj život za Zera, aby mohla pít Shizuka krev.
Nicméně pro ochranu Yuuki, Kaname Kuran zabil Shizuku a pije jí krev, takže jen malé množství pro Zero pít.
Bohužel krvi by byl opilý Ichiru, kteří dorazili na první scéně.
Před umírající, Shizukou varuje Kanameho, že bude žít ve tmě a je předvolána jeden neblahý budoucnost pro sebe.
Byla Ridova snoubenka, ale nikdy se nevdala kvůli jeho předchozímu zmizení a její smrti.
Shizuka znamená "v klidu a ticha." V Shizuka rodiny jméno, hi je "purpur", a nebo je "třešňovitá květů". Shizuka Hio je také označována jako "Kuruizaki-hime". Kuruisaki znamená "kvetoucí květiny mimo sezónu" a hime znamená "princezna".

Ichiru Kiryu

27. června 2009 v 19:21 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy
Ichiru Kiryu (锥生壱缕, Kiryū Ichiru) Je mladší dvojče Zera. Když byli mladší, byli oba vyučují tógy Yagariho .
Ichiru však nezdála sdílet Zerova přirozené schopnosti a byl často nemocný.
Zero a Ichiru byli velmi blízcí, jako děti, i když později Ichiru tvrdí, že nenáviděl Zera , že jeho rodiče Preferovaným Zero přes sebe.
Shizuka Hiou nechala pít Ichira její krev ,aby ho posílila a vyléčila z jeho chronické nemoci.
Nyní navštěvuje Cross Akademii jako Dení třídy studenta objednávky Shikiho otce, Rida Kurana (a Zero souhlas). Zdá se že Rido přislíbil Ichirovi že zabije ty, kdo zabil Shizuku, což je asi hlavním důvodem, proč Ichiru pracuje pro Rida Kurana.

Zero Kiryu

27. června 2009 v 19:12 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy
Zero Kiryu (锥生零, Kiryū Zero) Je jedním z hlavních znaků Vampire jezdec.
Zero je Yukiin blízký přítel a jediný další Cross Akademie Guardian. Zero vykonává anti-upír zbraň s názvem "Bloody Rose," vzhledem k tomu, aby mu do Kaien Cross.
Jako dítě, Zero byl tichý a jemný chlapec, jeho dvojče, Ichiru se ptal, zda by byl dokonce schopný lovce. Avšak po Shizuka útok, Zero vytvořil hlubokou nenávist a nedůvěru k upírům, stal se staženým a podrážděným. Ten sportovní jeden strašidelný auru, která dělá většinu dne třídu studentů na pozoru před ním.
Zero také může být velmi krutý a nevděčný, a to zejména na Yuki. Ihned po Yuki se změnilo v Pureblood upír, a ona se ho snaží vidět, Zero označuje ji za arogantní pureblood kteří maličkosti kolem s jinými životy lidí, a to i přes její dobrotu a altruismu.
Přestože Yuki nepoškodí nebo hrozí každému, Zero automaticky kvalifikuje ji jako nepřítele jen jako pureblood, zobrazeno žádné hodnocení dobrotivostí ona ukázala mu v minulosti.
Zero má krátké stříbrné vlasy s dlouhými údery, má šedavě fialové oči, že se drží necitlivý většinu času, je krev červená záře, když ztrácí na krev chtíč. Má velmi světlou pleť, světlejší než Night třídy studentů.Jeho výška je 181 cm . Existuje tetování na levé straně krku, které je dost velké, je to divný, že se zdá, jako symbol kříž mezi hvězdy a jeden flower.Ten je obvykle v jeho černé 'denní' třídy jednotné které nosí nesprávně s vestu a červenou kravatu vystavena pod svou černou bundu.

Sayori Wakaba

27. června 2009 v 19:03 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy
Sayori Wakaba (若叶沙頼, Wakaba Sayori), Yuki z koleji-mate a nejlepšího od roku junior vysoká, Yuki často odkazuje na ni jako Yori-chan.
Yori se zdá být jednou z mála dívek, které nemá zájem o Noční třídu. Yori je také velmi pozorná, jak ona oznámení hodně věcí, které se stalo na Yuki, zvláště, když se nic nestane, nebo je velmi depresivní.
Yori část v příběhu je poměrně malý. Tráví hodně času s Yuki. Yuki když Ichiru odhaluje, že Zero má pocity na Yuki a potvrzuje Yori je podezření, přestože celá záležitost není jasné, Yuki.
Yori zjistí, že Yuki je upír po Aido chráněných ji z Level D upír, kteří sloužili Rido.
Přes tuto skutečnost, Yori stále přijímá Yuki a má strach, že by ztratila její nejlepší kamarádku.

Wakaba znamená "mladé listy." Její jméno, Sayori, je kombinací sa smyslu "písek", a yori, což znamená "důvěra".

Yuki Cross (Kuran)

27. června 2009 v 18:55 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy
Yuki Cross, nebo Yuki Kuran, je adoptivní dcera ředitele na Cross Akademii. Yuki je student prvního ročníku na Cross Akademii a členem školní disciplinární komise, které je pro Guardian Cross akademie. Ve své funkci jako Guardian, že je zodpovědná za noc funkce pro sledování a ochranu Den třídy. Yuki vykonává anti-upír zbraň se Artemis Rod.

Yuuki je obecně veselá a komediální holka.Vykazuje silnou oddanost svým blízkým. Její nerozhodný přírody a rezervovanost lze přičíst jí nejistota, pokud jde o její chybějící historii. Má strach ze špatných upírů, což znamená, že jen zřídka opouští Cross Akademie důvody pro její vlastní.
Je ochranný nad Zero a obává se, že by se mohl stát úrovni E.

Yuuki byla vždy malá pro její věk, jako lidská byla třeba poznamenat nedostatečně.
Po její transformaci na upíra, její tělo začalo vyzrálý a její jednou krátké vlasy rostly dlouhé .Její výška je 152 cm.
Její jméno Yuuki je kombinací yuu, což znamená "nabídkové řízení" nebo "druh", a který, což znamená "princezna".
Cross nebo Kurosu, znamená "černý pán."
Kuran, je kombinací je staromódní způsob psaní ku, což znamená "devět" a běžel smyslu "orchidej".
Yuki a Yuuki jsou zcela odlišné, protože mají odlišný význam a psaní.

Tsukiko Aidou

27. června 2009 v 18:44 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy


Tsukiko aidou je sestra Hanabusy Aidou a sestřenice Kaina Akatsuki.Je známo,že je na úrovni B aristokrat.Její první scéna byla v Cross akademiy s rodinou na upířím shromažďování.

Kuran Kaname galerie 1

27. června 2009 v 13:57 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - obrázky
Ruka Souen galerie 1

26. června 2009 v 20:06 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - obrázky


Kawai obličeje xD

26. června 2009 v 19:22 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - obrázky


Ruka Souen

26. června 2009 v 18:12 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy
Ruka Souen (早园瑠佳, Sōen Ruka) Je ženský upír jeden z těch, kteří jsou většinou věřící a chrání Kanameho.
Ruka vyrůstal jako ušlechtilý upír. Ta se odráží tato persona k vnějšímu světu: povýšený, znuděný a nezájmu.
Ona je krásná, i když horké popouštěná, a je snadno žárlivá, zejména Yuuki kvůli Kaname své city k ní.
Tato láska ke Kanamemu přináší mimo zranitelnou, samo-pochybovačný aspekt Ruka, která jí pouze vyjadřuje k Akatsuki. Má sobecký, moody, a velmi tvrdohlavý postoj.

Ruka je štíhlá, s bledou pleťí. Ona je okouzlující, elegantní a velmi dobře vychovaná.
Má stejné eterický krásou, že zbytek svého závod má, s jemnou vlastností a lehkých oči, které jsou setmělý-rose barvu.
Má tmavě vlnité vlasy, které spadají do svého pasu.

Akatsuki Kain

26. června 2009 v 18:04 Vampire Knight - postavy
Akatsuki je bratrancem Aidoua a Tsukiko.Je pravou rukou Kanameho-sama.Jeho přezdívka je "divoký", a to navzdory skutečnosti, že je skutečně jemnější než Aidou.
Akatsuki je vždy klidný člověk. He's also a peacekeeper in Moon Dorm. Je to také v mírový dozorčí Moon kolej.Akatsuki je svalově stavěný a je velmi vysoký, na vědomí, že je nejvyšší upír z noční třídy.Jeho kůže se nezdá být bledá, na rozdíl od jiných upírů.
Má krátké vlasy vlnitý, jeho barvy vlasů je velmi světle oranžové, má velmi krásné a atraktivní jantarové oči.
Akatsuki vyrostl do šlechtického rodu. Jeho rodina je součástí toho, co je uvedené v Asato Ichijo jako "Aido frakci", která assumedly zahrnuje Aido, Souen a Kain a další související klany.
On je velmi blízko k jeho bratranci, Hanabusa Aidou a Ruka Souen poté, co byl s nimi, protože v raném dětství.
On a další dvě děti potkali Kanameho jednou když byli dětmi, ale nebyly splněny ještě do let později. Nic moc, je známo o jeho původu je také důvod, proč neznámý Akatsuki přišel do křížové akademie.
Je také pravou ruku s Hanabusa.Aidou Hanabusa

26. června 2009 v 17:14 | Mina Kaguya |  Vampire Knight - postavy

Hanabusa Aidou (蓝堂英, Aidō Hanabusa), Přezdívaný jako"Idol" v Denní třídě dívkek. Aidou je "Kanameho-sama pravá ruka" a má vyostřený obdiv ke Kanamemu . Aidou je ušlechtilé-třídy upíra a má schopnost čarovat a kontrolovat led.
Ačkoliv se zdá veselý a přátelský v jednom okamžiku, se může rychle stát mstivým a krutým .Má tendenci být upřímný, tvrdohlavý, unáhlený, hot-čele a na trati.

Aidou byl ten, který přišel na Zero je upír, když drží tuto informaci sám bez jakékoliv skryté agendy. Je velmi šikovný odhalovat mnoho věcí, jako je ten důvod, proč Kaname rodiče byli zavražděni.
Aidou nebo Aido, má vlnitý blond vlasy a oči, které se vzdáleně blíží k tyrkysová. Jeho výška je 177 cm a má bledou kůži, jako většina z upíry.
Hanabusa znamená lístek z květu Aido znamená, indigokarmí chrám.
Je to spolubydlící s Akatsuki.